Panthera X

Cena:20200

Panthera X to najlżejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie wózek aktywny, jaki kiedykolwiek wyprodukowano.

Wykonany został z najbardziej wyszukanych materiałów z użyciem technologii na najwyższym poziomie. W rezultacie powstał wózek ekstremalnie lekki, zachowujący przy tym komfort i stabilność.

Całkowita waga 4,2 kilograma sprawia, że Panthera X jest wózkiem niewiarygodnie lekkim. Nie ma innego wózka, który mógłby z nim konkurować. Składania Panthery X do samochodu nie da się porównać z jakimkolwiek innym wózkiem.

Waga transportowa to 2,1 kg!

STABILNOŚĆ

Sztywna rama jest kluczem do wygody użytkowania. Każdy luz wymaga dodatkowego nakładu energii, a energię dostarcza użytkownik wózka. Dzięki zastosowaniu sztywnych materiałów oraz zamkniętej ramy straty energii redukowane zostają niemalże do zera.

KOMFORT

Optymalna pozycja siedzenia, a zwłaszcza prawidłowe podparcie pleców mają zasadnicze znaczenie w codziennym użytkowaniu. Konstrukcja Panthery X daje możliwość płynnej regulacji zarówno kąta nachylenia oparcia jak i napięcie tapicerki.

MATERIAŁY

Panthera X jest wykonana z włókna węglowego, to w nim kryje się jeden z sekretów wpływający na wyjątkowość konstrukcji. Wykonanie czegokolwiek z włókna węglowego nie jest proste, ale żeby było jednocześnie ekstremalnie lekkie i maksymalnie wytrzymałe to już prawdziwe wyzwanie.

Czas, pieniądze i wysiłek nigdy nie stanowiły ograniczenia. 

Panthera X jest tak łatwa  w użytkowaniu i toczy się tak lekko, że musisz sam  spróbować, żeby w to uwierzyć. Taka jest technologia PANTHERY X

Producent: Panthera www.panthera.se

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas