AirSense™ 10 AutoSet for Her

Wprowadziliśmy pierwsze kompleksowe rozwiązanie terapeutyczne dostosowane specjalnie do potrzeb kobiet cierpiących na obturacyjny bezdech senny.
Algorytm wykorzystywany w aparacie AirSense 10 AutoSet for Her powstał na bazie sprawdzonego algorytmu używanego w aparatach automatycznych firmy ResMed, który dostosowano do sposobu oddychania kobiet.
Kobiety cierpiące na bezdech senny zasypiają zazwyczaj dłużej niż mężczyźni, występują u nich większe ograniczenia przepływu powietrza, a także częstsze mikrowybudzenia, chociaż bezdech występuje u kobiet rzadziej i ma łagodniejszy przebieg.
Aparat AirSense AutoSet for Her to jedyne urządzenie zatwierdzone przez amerykańską agencję FDA do stosowania przez kobiety cierpiące na bezdech senny.

Najważniejsze zalety:
- Gwarantuje większy komfort dzięki wolniejszym i mniejszym wahaniom ciśnienia powietrza.
- Niweluje bezdech obturacyjny do 12 cm H2O i nieprzerwanie reaguje na ograniczenia przepływu powietrza oraz chrapanie do 20 cm H2O.
- Reaguje na występujące u kobiet ograniczenia przepływu powietrza na podstawie pojedynczego oddechu.
- Pomaga zapobiegać spłyceniom oddechu dzięki minimalnemu ciśnieniu dostarczanemu w zależności od częstotliwości występowania.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas