Antypoślizgowa mata do jogi

Maty do jogi powinny być na tyle grube, by dobrze podbierały ciało, bez uczucia dyskomfortu podczas wykonywania poszczególnych asan, jednocześnie antypoślizgowe, by łatwiej było utrzymać każdą pozycję. Ich długość należy dostosować do wzrostu użytkownika, by ten mógł swobodne położyć na niej zarówno głowę, jak i stopy. Warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania. Powinien być bezpieczny dla skóry, ale też łatwy w czyszczeniu, szczególnie w przypadku dużej częstotliwości ćwiczeń.

Mata Qmed Yoga Mat to niezwykle użyteczny sprzęt, który można wykorzystać nie tylko do jogi, ale również podczas zajęć fitness czy pilatesu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować ją też do stretchingu. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Pozwala zachować daną pozycję, bez utraty równowagi i kontroli nad ciałem, ale też zapobiega przesuwaniu samej maty po podłożu. Materiał TPE świetnie amortyzuje wstrząsy oraz chroni najbardziej wystające i wrażliwe partie przed nadmiernym naciskiem. Optymalna grubość 0,6 cm tworzy dobrą izolację od zimnego i twardego podłoża. Mata jest przy tym lekka, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce, dodatkowo posiada specjalny uchwyt, który ułatwia transport. Stanowi świetne wsparcie podczas zajęć grupowych, ale pozwala również na przeprowadzenie profesjonalnego treningu w domowych warunkach. Mata jest niezwykle łatwa w czyszczeniu, wystarczy po każdym treningu przetrzeć ją zwilżoną ściereczką z niewielką ilością mydła, by zachować odpowiednie warunki higieniczne.

Zalety maty Qmed Yoga Mat:
- antypoślizgowa formuła
- odporna na odkształcenia
- skuteczna amortyzacja wstrząsów
- optymalna grubość zapewniająca dobrą izolację od zimnego i twardego podłoża
- wyposażona w specjalny uchwyt ułatwiający transport
- możliwość zastosowania do jogi, pilatesu, stretchingu i innych zajęć fitness

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas