Inny sprzęt pomocniczy

 • Elektryczny podnośnik toaletowy

  Sprzęt pomocniczy przeznaczony jest dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu, ułatwiający (najazd nad sedes) lub w ograniczonym zakresie do transportu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi wewnątrz pomieszczeń.

 • Nakładka toaletowa podwyższająca z klapą (Clipper III)

  Clipper III to nakładka podwyższająca na sedes, która ułatwia korzystanie z toalety osobom o ograniczonych zdolnościach poruszania lub mających problemy ze zgięciem w stawie biodrowym np. w okresie pooperacyjnym. Model wykonany został z wysokogatunkowego tworzywa, które jest niezwykle łatwe w czyszczeniu. Można go wykorzystać do każdej toalety, a system montażu jest niezwykle prosty i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Specjalne klipsy zapewniają pewne mocowanie i zwiększają stabilność po umieszczeniu na toalecie. Anatomiczny kształt nakładki pozwala na wygodne korzystanie, a neutralny kolor świetnie wpasuje się do każdej łazienki. Dodatkowo pokrywa pozwala zachować odpowiednie warunki higieniczne.

 • Nasadka podwyższająca sedes - nakładka toaletowa

  Prosta pomoc dla osób mających problem podczas korzystania z toalety. Nakładka toaletowa jest bardzo prosta w montażu i nie wymaga instalacji jej na stałe. Można ją w dowolnym momencie zdjąć lub założyć na sedes, montowana jest na zaciski. Nasadka podwyższająca na sedes to doskonały, anatomiczny kształt idealnie dopasowujący się do ciała użytkownika.

 • Nasadka, nakładka toaletowa na sedes z odchylanymi poręczami Mobilex

  Prosta w obsłudze nakładka toaletowa na sedes z poręczami to uniwersalny pomocnik dla każdej ograniczonej ruchowo osoby. Nasadka z poręczami Mobilex idealnie sprawdzi się w warunkach domowych. Dedykowana jest wszystkim pacjentom, którym standardowe korzystanie z toalety sprawia kłopot z uwagi na wiek lub obniżoną sprawność fizyczną. Nasadka toaletowa to wysokie, idealne podwyższenie na sedes, które zapewnia komfort i wygodę podczas czynności fizjologicznych.

 • Wózek Phoenix

  Wózek multipozycyjny Phoenix wyposażony w regulowany zagłówek i odchylane podłokietniki.

 • Wózek toaletowy Bonn

  Wózek toaletowy Bonn z pojemnikiem sanitarnym na czterech kołach  5 calowych z hamulcem. Wyposażony w ściągane podnóżki i odchylane podłokietniki.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas