Schodołazy

Schodołaz jest urządzeniem niezbędnym dla osoby niepełnosprawnej, która ze względu na swój stan zdrowia nie jest w stanie poruszać się samodzielnie. Przy jego pomocy pokonanie przeszkody w postaci schodów, niezależnie od tego, czy w bloku, kamienicy, urzędzie, teatrze, czy w przychodni - nie będzie już problemem.

Oferujemy naszym Klientom schodołazy kroczące i gąsienicowe. Zaopatrujemy także instytucje.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na specjalistyczne urządzenia pozwalające osobom niepełnosprawnym na szybki i wygodny wjazd po schodach.

Prezentujemy schodołazy, które stanowią bezpieczne rozwiązanie w zakresie pokonywania barier architektonicznych. Te transportery schodowe znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i różnego rodzaju firmach, ośrodkach rehabilitacji, szpitalach czy innych placówkach publicznych. Gwarantujemy pełne zadowolenie wszystkich użytkowników.

Schodołazy są uniwersalne i mobilne, dzięki czemu można ich używać w różnych sytuacjach. Idealnie pełnią swoją funkcję nawet w przypadku nietypowej konstrukcji schodów czy dużym kącie nachylenia. Zdecydowanie jest to ułatwienie dla wszystkich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Proponowane przez nas transportery nie są montowane do konkretnych schodów, natomiast gdy nie są używane, można je prosto złożyć.

Gomedica

tel. 95 737 17 38
ul. Młodych 16
Gorzów Wlkp.

Ważne! Przed zakupem wykonujemy prezentację sprzętu oraz szkolimy opiekunów pacjenta.

 • Schodołazy LIFTKAR

 • Schodołaz kroczący dla osób niepełnosprwnych - LIFTKAR PT

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas