Nasadka podwyższająca sedes - nakładka toaletowa

Prosta pomoc dla osób mających problem podczas korzystania z toalety. Nakładka toaletowa jest bardzo prosta w montażu i nie wymaga instalacji jej na stałe. Można ją w dowolnym momencie zdjąć lub założyć na sedes, montowana jest na zaciski. Nasadka podwyższająca na sedes to doskonały, anatomiczny kształt idealnie dopasowujący się do ciała użytkownika.

Nakładka toaletowa jest gruba na 10 cm, doskonale podwyższa sedes i daje poczucie komfortu podczas korzystania z toalety. Wyposażona jest w antypoślizgowe, gumowe podkładki które idealnie ją stabilizują. Nasadka podwyższająca sedes to komfort dla wszystkich domowników, pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji, ułatwiając siadanie i podnoszenie się z toalety. Doskonała dla osób starszych jak i kobiet po porodzie. Uniwersalny rozmiar, pasuje do każdego typu muszli. Zapewnia wygodę i komfort także dzieciom.

Parametry techniczne:
- Wymiary całkowite: gł. 40 x szer. 36 x wys. 10 cm
- Wymiary otworu muszli klozetowej: dł. 22 x szer. 17,5 cm
- Wysokość nasadki: 10 cm
- Maksymalne obciążenie: 190 kg
- Masa całkowita: 1,5 kg
- Gwarancja: 12 miesiące

Zalecana dla osób poniżej 170cm wzrostu

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas