Master Dynamic Static Plus

Master Dynami Static Plus
Jest rodzajem ortezy mechanicznej zaprojektowanej do aktywnej reha-bilitacji osób niepełnosprawnych z porażeniem dwukończynowym i czterokończynowym.

Szczególnie użyteczny dla osób z głębokim porażeniem, które nie mogą użytkować pionizatorów dynamicznych ani pionizatorów typu walker. Zaprojektowane i produkowane w typoszeregu pięciu rozmiarów, od najmniejszego dla małych dzieci po duże pionizatory przeznaczone dla osób dorosłych.

Każdy pionizator może być doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika takich jak ciężar ciała, wzrost, deformacje ciała, stabilizaja tułowia i zdolność pozostawania w pozycji stojącej. Pionizatory tej serii mogą być stosowane przez dużą grupę osób niepełnosprawnych, bez wzgledu na wiek, płeć, ciężar ciała, deformacje ciała i kondycję fizyczną.

Dofinansowanie:
 • NFZ 2000 zł
 • PCPR maksymalnie 3000 zł


Pionizator jest wykonywany indywidualnie na zamówienie, minimum oczekiwania to 3 tygodnie, każdy pionizator jest robiony na miarę pod konkretnego pacjenta. Podana cena obejmuje pionizator w podstawowej wersji, bez dodatkowego osprzętu.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas