Kinesiology taping

Taśma do kinesiotapingu SISSEL 5m

Profesjonalne, wodoodporne i oddychające elastyczne plastry do kinesiotapingu o szerokości 5 cm i długości 5 m. Stosowanie ich pozwala zredukować ucisk i poprawić krążenie krwi i limfy, wspomaga pracę mięśni i stawów oraz zmniejsza bóle. Używane w fizjoterapii i medycynie sportowej jako wsparcie terapii.

SISSEL Kinesiology Tape

Elastyczne plastry bawełniane do kinesiotapingu

- elastyczna taśma bawełniana z klejem akrylowym
- Kinesiology Tape ® jest wodoodporna i wysoce oddychająca
- testowana laboratoryjnie
- może być noszona przez kilka dni
- wysoki komfort i bardzo dobre dopasowanie do skóry
- Wymiary: 5cm x 5m
- Dostępny w 4 kolorach

Kinesiotaping zapewnia zapewnia naturalne i łagodną ścieżkę leczenia przy wielu dolegliwościach. Elastyczność i mechaniczne właściwości taśmy zapewniają stałą stymulację receptorów w skórze przy każdym ruchu.

Zastosowanie: zapobiegawcze, terapeutyczne i regeneracyjne.

Praca z taśmami kinezjologicznymi jest częścią codziennej rutyny dla wielu fizykoterapeutów.

Nakładanie kawałków plastrów do kinesiotapingu powoduje redukcję ucisku i zwiększenie cyrkulacji krwi oraz płynu limfatycznego. Dla osiągnięcia lepszego rezultatu, taśmy powinny być nakładane tylko przez wykwalifikowanych terapeutów. Taśmy stanowią wsparcie terapii, ale jej nie zastępują.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas