Epicomed - Miękki stabilizator uciskowy łokcia z pelotą

Do leczenia przewlekłego pooperacyjnego i pourazowego stanu zapalnego

Innowacyjny splot dzianiny przy górnym brzegu zapewnia nieuciskający, miękki brzeg pasujący idealnie do kształtu ramienia pacjenta. Dzięki dodatkowej taśmie z wypustkami zapewnia idealny brzeg i perfekcyjne przytrzymanie, w szczególności dobre dla miękkich tkanek łącznych. Rozmiary peloty są teraz mniejsze w nowych rozmiarach 1 (rozmiar dla dzieci) i 2. Specjalny wzór dzianiny w obszarze zgięcia łokcia zapewnia, że położenie jest zawsze wygodne i prawidłowe. Obszary zaciśnięcia i ucisku nie mogą powstawać, co gwarantuje optymalną skuteczność terapeutyczną i akceptację przez pacjenta. Opcjonalny pasek ściągający może wywierać ukierunkowany, dozowany ucisk na końce ścięgien w celu odciążenia naprężenia, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności z intensywnym obciążeniem.

Właściwości

 • NOWOŚĆ – Nieuciskające wykończenie brzegu: Innowacyjny splot dzianiny przy górnym brzegu zapewnia nieuciskający, miękki brzeg pasujący idealnie do kształtu ramienia pacjenta.
 • NOWOŚĆ – Różnorodność wersji: Dzięki dodatkowej taśmie z wypustkami opcja kolorystyczna „piaskowa” zapewnia idealny brzeg i perfekcyjne przytrzymanie, w szczególności dobre dla miękkich tkanek łącznych.
 • NOWOŚĆ – Wymiary peloty dostosowane do rozmiarów i rozszerzona gama rozmiarów: Rozmiary peloty są teraz mniejsze w nowych rozmiarach 1 (rozmiar dla dzieci) i 2.
 • Comfort Zone: Specjalny wzór dzianiny w obszarze zgięcia łokcia zapewnia, że położenie jest zawsze wygodne i prawidłowe. Obszary zaciśnięcia i ucisku nie mogą powstawać, co gwarantuje optymalną skuteczność terapeutyczną i akceptację przez pacjenta.
 • Dodatkowy pasek do indywidualnego wsparcia: Opcjonalny pasek ściągający może wywierać ukierunkowany, dozowany ucisk na końce ścięgien w celu odciążenia naprężenia, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności z intensywnym obciążeniem.Tabela rozmiarów:

Rozmiar Obwód przedramienia
1 17cm - 20 cm , 6 3/4 - 8 inches
2 20 cm - 23 cm, 8 - 9 inches
3 23 cm - 26 cm, 9 - 10 1/4 inches
4 26cm - 29 cm, 10 1/4 - 11 1/2 inches
5 29 cm - 32 cm, 11 1/2 - 12 1/2 inches
6 32 cm - 35 cm, 12 1/2 - 13 3/4 inches
 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas