Chodzik czterokołowy Bogota Premium RF-625

To wysokiej klasy chodzik typu premium stanowiący idealne rozwiązanie przy dłuższych spacerach, czy też jako pomoc przy robieniu zakupów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Wspomaga użytkownika podczas wstawania, stania i chodzenia. Posiada podręczną torbę na zakupy oraz siedzisko pozwalające odpocząć przy dłuższych spacerach. Dodatkowo chodzik Bogota Premium posiada podnóżki i możliwość łatwego przełożenia oparcia na druga stronę, aby móc użyć go jako wózka. Ta dodatkowa możliwość to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się wybrać na dłuższy spacer z asystentem.

Opis:
- elegancki nowoczesny design
- składana aluminiowa rama z dodatkową funkcją transportową
- stabilizacja przednich kół za pomocą motylków
- wygodne siedzisko i podręczna torba
- możliwość przełożenia oparcia na drugą stronę
- możliwość demontażu tylnych kół za pomocą przycisków blokujących
- zdejmowane podnóżki
- uchwyt na kulę/laskę

Chodzik służy jako pomoc dla osób, które wymagają wsparcia podczas chodzenia w przypadku zmęczenia, zapewnia możliwość odpoczynku. Może być użytkowany w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także może stanowić środek transportowy dla użytkownika, kierowany przez asystenta.

Dane techniczne:
- waga 9,3 kg
- maksymalna szerokość 64 cm
- regulacja wysokości 85-98 cm
- maksymalne bezpieczne obciążenie 136 kg

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas