Chodzik 3-kołowy Genewa Premium RF-622

Idealne rozwiązanie dla osób korzystających z niego zarówno w domu jak i na zewnątrz. Ze względu na jego lekką wagę i niewielkie rozmiary łatwo go przenieść lub przewieźć. Dodatkowo jego elegancki i nowoczesny wygląd przypadnie do gustu nie jednemu użytkownikowi. Ten model chodzika trójkołowego cechuje bardzo niska waga, więc będzie idealny dla osób starszych, które nie mają siły przenosić go po schodach.
Chodzik trzykołowy Genewa Premium to idealne rozwiązanie dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, które potrzebują stałego podparcia podczas chodzenia. Chodzik trójkołowy zabezpiecza osobę przed upadkiem lub utratą równowagi. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji można go przenieść w dowolne miejsce. Dzięki gumowym kołom może być używany zarówno w warunkach domowych jak i na zewnątrz. Sprawdzi się również w domach opieki czy szpitalach.

Cechy produkty:
- elegancki, nowoczesny design
- lekka, aluminiowa, składana rama
- z torbą i hamulcami
- regulacja wysokości uchwytów za pomocą przycisków blokujących
- koła TPR - większa odporność na temperaturę i uszkodzenia

To wyjątkowo lekki i elegancki chodzik klasy Premium, który w łatwy sposób można złożyć.

Dane techniczne:
- Waga: 5 kg
- Szerokość całkowita: 69,5 cm
- Regulowana wysokość: 82,5 - 92,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 115 kg
- Średnica kół: 18 cm
- Szerokość kół: 3 cm

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas