Master Dynamic Walker Plus

Master Dynamic Walker Plus

Master Dynamic Walker Plus jest rodzajem ortezy mechanicznej bardzo użytecznej w aktywnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych dotkniętych porażeniem lub niedowładem kończyn dolnych ,

Przeznaczony jest głównie dla tej grupy użytkowników, którzy są w stanie stanąć na własnych nogach i poruszać się, ale wymagają pełnego zabezpieczenia przed upadkiem, a często również pomocy przy wstawaniu z wózka. Urządzenie zostało zaprojektowane w typoszeregu rozmiarowym pięciu modeli, od małego przeznaczonego dla dzieci, po duży rozmiar przeznaczony dla osób dorosłych.

Każdy model jest dokładnie dopasowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika , takich jak: masa ciała, wzrost, deformacje ciała, stabilizacja tułowia, możliwość stania w pozycji wyprostowanej czy zdolność wykonywania kroków. Urządzenia tej grupy mogą być używane przez szeroka grupę osób niepełnosprawnych niezależnie od wieku, płci, ciężaru ciała, wagi, deformacji ciała i kondycji fizycznej.

Pionizator wyposażony jest w siedzisko i mechanizm podnoszenia, które umożliwiają osobie niepełnosprawnej bardzo łatwe powstanie z wózka do pozycji wyprostowanej, praktycznie bez wysiłku ze strony opiekuna.

Miękka i ładna tapicerka podnosi komfort użytkowania i zabezpiecza ciało przed nadmiernymi uciskami.

Dofinansowanie:

 • NFZ 2000 zł
 • PCPR maksymalnie 3000 zł


Pionizator jest wykonywany indywidualnie na zamówienie, minimum oczekiwania to 3 tygodnie, każdy pionizator jest robiony na miarę pod konkretnego pacjenta. Podana cena obejmuje pionizator w podstawowej wersji, bez dodatkowego osprzętu.

 • Gomedica

  Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 1995 w Gorzowie Wielkopolskim i należy do najlepszych w regionie firm zajmujących się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych, zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, a także w środki pomocnicze.

 • Informacje
 • Kontakt

  ul. Młodych 16
  66-400 Gorzów Wielkopolski
  tel./faks: 957371738

 • Znajdź nas